1249T-38-S
RAF Electronic Hardware
Product No:
1249T-38-S
Description:
ROUND SPACERPLAIN STEEL5/8 RD X
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.344" (8.73mm)
Between Board Height 0.344" (8.74mm) 11/32"