1258-38-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
1258-38-AL
Description:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 RD
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.875" (22.23mm)
Between Board Height 0.875" (22.23mm) 7/8"