1291-38-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
1291-38-AL
Description:
3/4 RD X 1.00 X .380 ID
In Stock : 233
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 1.000" (25.40mm) 1"
Between Board Height 1.000" (25.40mm) 1"