1298-38-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
1298-38-AL
Description:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM3/4 RD
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 1.438" (36.51mm)
Between Board Height 1.438" (36.53mm) 1 7/16"