1303-38-SS
RAF Electronic Hardware
Product No:
1303-38-SS
Description:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 1.750" (44.45mm) 1 3/4"
Between Board Height 1.750" (44.45mm) 1 3/4"