134D337X9075T6E3
Vishay Sprague
Product No:
134D337X9075T6E3
Manufacturer:
Vishay Sprague
Description:
CAP TANT 330UF 10% 75V AXIAL
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.390" Dia x 0.766" L (9.91mm x 19.46mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Series HI TMP®, 134D
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 330 µF