135103-01-M0.50
Amphenol RF
Product No:
135103-01-M0.50
Manufacturer:
Amphenol RF
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 19.69"
In Stock : 29
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
1st Connector SMA Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz