1469-38-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
1469-38-AL
Description:
HEX SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 HEX
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 1.063" (26.99mm)
Between Board Height 1.063" (27.00mm) 1 1/16"