Home / RF Shields / 14R-CBSU-0.75
minImg
14R-CBSU-0.75
Leader Tech Inc.
Product No:
14R-CBSU-0.75
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 0.75" THROUGH HOLE
User Guide
Series 10-CBS
Length - Overall -
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)