14STRREDSXL100
Remington Industries
Product No:
14STRREDSXL100
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG 60V RED 100'
In Stock : 50
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Series SXL
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 60V
Jacket Color Red
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.141" (3.58mm)