1626-3H-10A
E-T-A
Product No:
1626-3H-10A
Manufacturer:
E-T-A
Description:
CIR BREAKER THRM 10A 24VDC
User Guide
Actuator Type Automatic Reset
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Holder
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 1626
Voltage Rating - DC 29 V