1682T-1032-SS
RAF Electronic Hardware
Product No:
1682T-1032-SS
Description:
ROUND STANDOFFPLAIN STAINLESS ST
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.406" (10.32mm)
Between Board Height 0.406" (10.32mm)