17-EHD450B-L
Qualtek
Product No:
17-EHD450B-L
Description:
CBL TIE LOCKING BLK 175LB 1.476'
In Stock : 1542
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 50
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 1.476' (450.00mm)
Package Bulk
Width 0.346" (8.80mm)
Length - Approximate 17.75"
Bundle Diameter 5.14" (130.50mm)