17-EHD500B-L
Qualtek
Product No:
17-EHD500B-L
Description:
CBL TIE LOCKING BLK 175LBS 1.64'
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 1.640' (500.00mm)
Package Bulk
Width 0.346" (8.80mm)
Length - Approximate 19.75"
Bundle Diameter 5.77" (146.50mm)