1794-440-N
RAF Electronic Hardware
Product No:
1794-440-N
Description:
ROUND STANDOFFNO FINISH - NYLON5
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 5.750" (146.05mm) 5 3/4"
Between Board Height 5.750" (146.05mm) 5 3/4"