1880-1224-SS
RAF Electronic Hardware
Product No:
1880-1224-SS
Description:
ROUND STANDOFFPLAIN STAINLESS ST
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.500" (12.70mm) 1/2"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.188" (4.76mm)
Between Board Height 0.188" (4.78mm) 3/16"