18STRGRASXL1000
Remington Industries
Product No:
18STRGRASXL1000
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG GRAY 1000'
In Stock : 50
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series SXL
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 60V
Jacket Color Gray
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.107" (2.72mm)