18STRGRETXL100
Remington Industries
Product No:
18STRGRETXL100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 100'
In Stock : 47
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series TXL
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 60V
Jacket Color Green
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.082" (2.08mm)