18STRGRETXL25
Remington Industries
Product No:
18STRGRETXL25
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 25'
In Stock : 48
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series TXL
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 60V
Jacket Color Green
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.082" (2.08mm)