18STRREDSXL100
Remington Industries
Product No:
18STRREDSXL100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG 60V RED 100'
In Stock : 48
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series SXL
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 60V
Jacket Color Red
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.107" (2.72mm)