18STRREDSXL25
Remington Industries
Product No:
18STRREDSXL25
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG 60V RED 25'
In Stock : 45
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series SXL
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 60V
Jacket Color Red
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.107" (2.72mm)