18STRREDTXL500
Remington Industries
Product No:
18STRREDTXL500
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG 60V RED 500'
In Stock : 46
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series TXL
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 60V
Jacket Color Red
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.082" (2.08mm)