18STRVIOTXL250
Remington Industries
Product No:
18STRVIOTXL250
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 250'
In Stock : 50
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series TXL
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 60V
Jacket Color Violet
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.082" (2.08mm)