19-003-152FB
Aries Electronics
Product No:
19-003-152FB
Manufacturer:
Aries Electronics
Description:
CABLE JUMPER 19POS 2.54MM 3"
User Guide
Series 152FB
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Ribbon
Length 3.000" (76.20mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.100" (2.54mm)