20STRBROSXL250
Remington Industries
Product No:
20STRBROSXL250
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG BROWN 250'
In Stock : 50
User Guide
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series SXL
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 60V
Jacket Color Brown
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.096" (2.44mm)