Home / RF Shields / 22-CBSA-4.5X4.5X0.2
minImg
22-CBSA-4.5X4.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSA-4.5X4.5X0.2
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 4.5" X 4.5" SMD T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)