Home / RF Shields / 22-CBSF-3.25X4.75
minImg
22-CBSF-3.25X4.75
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSF-3.25X4.75
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4.75" T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 4.750" (120.65mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)