Home / Oscillators / 25QHTF22-19.84375-PD
minImg
25QHTF22-19.84375-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Product No:
25QHTF22-19.84375-PD
Description:
19.84375 MHz XO 2.5V 2.5X2.0 PD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V