Home / RF Shields / 29-CBSA-4.0X4.25X0.2
minImg
29-CBSA-4.0X4.25X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
29-CBSA-4.0X4.25X0.2
Description:
RF SHIELD 4" X 4.25" SMD T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)