Home / RF Shields / 29-CBSF-1.25X3.75
minImg
29-CBSF-1.25X3.75
Leader Tech Inc.
Product No:
29-CBSF-1.25X3.75
Description:
RF SHIELD 1.25" X 3.75" T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 3.750" (95.25mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)