Home / RF Shields / 29-CBSF-1.5X1.75
minImg
29-CBSF-1.5X1.75
Leader Tech Inc.
Product No:
29-CBSF-1.5X1.75
Description:
RF SHIELD 1.5" X 1.75" T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 1.750" (44.45mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)