3060-12400D
CNC Tech
Product No:
3060-12400D
Manufacturer:
CNC Tech
Description:
CONN FERRULE 12 AWG GREY
In Stock : 3363
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Insulation Insulated
Series -
Length - Overall 20.00mm
Type Single Wire
Size 12 AWG (4.00mm²)
Color Gray
Mfr CNC Tech
Style -
Package Bulk
Length - Pin 12.00mm