3123-B-440-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
3123-B-440-B
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 1.230" (31.24mm)
Between Board Height 1.125" (28.58mm) 1 1/8"