3125-D-832-SS
RAF Electronic Hardware
Product No:
3125-D-832-SS
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STAINL
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 1.415" (35.94mm)
Between Board Height 1.250" (31.75mm) 1 1/4"