Home / Crystals / 3225S43200BMDAFCDEH-TR
minImg
3225S43200BMDAFCDEH-TR
HKC
Product No:
3225S43200BMDAFCDEH-TR
Manufacturer:
HKC
Description:
CRYSTAL 32MHZ -40 ~ +105C 12PF
User Guide
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series 3225SX
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr HKC
Frequency 32 MHz