3RA21201JA240AP6
Siemens
Product No:
3RA21201JA240AP6
Manufacturer:
Siemens
Description:
STARTER DOL S0 7-10A 240VAC SCRE
User Guide
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 8.5A
Voltage - Load 690V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Weight -
Series SIRIUS
Type Module
Wattage - Load 5590 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 240VAC