4066EC51Y00109
Laird Technologies EMI
Product No:
4066EC51Y00109
Description:
IO NICU MESH PU V0 REC
User Guide
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series 51Y
Type Fabric Over Foam
Length 1.090" (27.69mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.126" (3.20mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 1.252" (31.80mm)