4071EL51G00936
Laird Technologies EMI
Product No:
4071EL51G00936
Description:
IO NICU NRSG PU V0 REC
User Guide
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series 51G
Type Fabric Over Foam
Length 9.360" (237.74mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.063" (1.60mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.300" (7.60mm)