4387AB51K01420
Laird Technologies EMI
Product No:
4387AB51K01420
Description:
GK NICU NRS PU V0 BELL
User Guide
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Bell
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 14.200" (360.68mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.079" (2.00mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.673" (17.10mm)