Home / RF Shields / 44-CBSA-1.0X3.5X0.4
minImg
44-CBSA-1.0X3.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-1.0X3.5X0.4
Description:
RF SHIELD 1" X 3.5" THROUGH HOLE
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 3.500" (88.90mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)