Home / RF Shields / 44-CBSA-2.5X3.0X0.4
minImg
44-CBSA-2.5X3.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-2.5X3.0X0.4
Description:
RF SHIELD 2.5" X 3" THROUGH HOLE
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)