Home / RF Shields / 44-CBSA-3.5X5.0X0.4
minImg
44-CBSA-3.5X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-3.5X5.0X0.4
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5" THROUGH HOLE
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)