Home / RF Shields / 44-CBSA-4.0X4.75X0.4
minImg
44-CBSA-4.0X4.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-4.0X4.75X0.4
Description:
RF SHIELD 4" X 4.75" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 4.750" (120.65mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)