Home / RF Shields / 44-CBSA-4.25X4.5X0.4
minImg
44-CBSA-4.25X4.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-4.25X4.5X0.4
Description:
RF SHIELD 4.25" X 4.5" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)