Home / RF Shields / 44-CBSA-4.5X5.75X0.4
minImg
44-CBSA-4.5X5.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-4.5X5.75X0.4
Description:
RF SHIELD 4.5" X 5.75" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)