Home / RF Shields / 45-CBSA-0.5X5.5X0.4
minImg
45-CBSA-0.5X5.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
45-CBSA-0.5X5.5X0.4
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 0.5" X 5.5" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)