4697PAH1K02120
Laird Technologies EMI
Product No:
4697PAH1K02120
Description:
GK NICU NRS PU V0 CSH
User Guide
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape C-Fold
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series Sculpted Foam UL94
Type Fabric Over Foam
Length 21.200" (538.48mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.673" (17.10mm)
Shelf Life -
Package Bag
Attachment Method Adhesive
Width 0.591" (15.00mm)