Home / RF Shields / 47-CBSA-0.75X0.75X0.4
minImg
47-CBSA-0.75X0.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
47-CBSA-0.75X0.75X0.4
Description:
RF SHIELD 0.75" X 0.75" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 0.750" (19.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)