Home / RF Shields / 47-CBSA-4.0X4.5X0.4
minImg
47-CBSA-4.0X4.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
47-CBSA-4.0X4.5X0.4
Description:
RF SHIELD 4" X 4.5" THROUGH HOLE
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)