Home / RF Shields / 47-CBSA-5.0X5.5X0.4
minImg
47-CBSA-5.0X5.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
47-CBSA-5.0X5.5X0.4
Description:
RF SHIELD 5" X 5.5" THROUGH HOLE
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 5.000" (127.00mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)